Posezonowa refleksja.

Za sobą mamy lato pełne różnorakich przygód i okres histerii, że narasta bandytyzm, a więc i rozważań na temat przyczyn istnienia bandytów. Za bezpośrednich winowajców uznawano na ogół policję i telewizję. Media katolickie dorzucaly też ateizm, który skłania do lekceważenia przykazań. Obecnie przez kraj przewala się histeria związana z wyborami parlamentarnymi i z nieprawidłowościami w ich przeprowadzeniu. Polacy cierpią udrękę moralną, którą mu zadaje pogląd, że kto żyw, kradnie, a kto dużo kradnie, ten żyje dobrze, czyli niemoralnie. Autorytety moralne są jak deficyt budżetowy: wielkie i nikt nie zwraca na nie uwagi. Mężczyźni z lubością od wieków  zajmujący się damskimi biustami (czyli większość istniejących od historii po teraźniejszość samców)  i tego lata zachęcało  kobiety do obnażania cycków. Pretekstem tym razem nie bylo ich oswobadzanie, czyli demonstracja wolności kobiet, nie była uroda piersi, ich kształt ani wygoda właścicielek. Moda też nie. Faceci wymyślili uzasadnienie obyczajowo bezpieczne: topless stanowi protest przeciw złej pogodzie, natomiast zapewnienie sobie słonecznej w dni upalne. Nawet dewotka ma prawo chcieć innej pogody, niż Bóg daje. Krytyka panującej pogody nie godzi także w budowę kapitalizmu ani w niezłomną, braterska przyjaźń polsko-amerykańską. Gdy zła pogoda koncentruje niezadowolenie społeczne,korzystają faceci a bardzo to odpowiada warstwie rządzącej i klasie panującej, no i wszystkim będącym w tym czasie na wczasach w Ustce:)))) 

Comments: 4 (Discussion closed)
 • #1

  Donka (Wednesday, 19 October 2011 13:05)

  Od razu widać, że autorem tekstu jest... samiec ;)
  Topless to temat zastępczy dobry, jak każdy inny. Gdyby jednak rzeczywiście miał wpływ na pogodę, to u mnie w domu +- od godz. 17:00 codziennie panowałby... tropik. ;))

 • #2

  włóczykij (Wednesday, 19 October 2011 13:27)

  Tak?To tak jak u mnie;)Nie wystarczy podkręcić kaloryfery,trzeba zrobić trochę magii:)

 • #3

  Donka (Wednesday, 19 October 2011 16:38)

  Lubisz świece i zapach kadzidełek? ;) No taaa... A do tego żeberka kaloryfera, rozgrzanego do piątki, co najmniej (uprzedzam, że u mnie dalej pokrętło stawia zdecydowany opór i... stoi) ;)) Oj, mnie to chyba by nie wystarczyło... ;)

 • #4

  Wylinka morska (Saturday, 22 October 2011 09:42)

  To chyba nigdy nie przejdzie w całości ;)
  Jedna strona może być zadowolona,a druga może z zazdrości ciskać kamienie.Nagość wywołuje reakcje jedynie w nas ludziach :)
  Testowałam na sobie i co się wystawiałam,to słońce się chowało ;)

Polecamy:

Zachód słońca na plaży w Ustce.
Zachód słońca na plaży w Ustce.
Latarnia w Ustce.
Latarnia w Ustce.
Przestronne wnętrza Villi Banita.
Przestronne wnętrza Villi Banita.

Idąc w sukurs oczekiwaniom Państwa co do poznania miejsca do którego planujecie przyjazd na urlop, wczasy, czy też weekendowy wypad,  przedstawiamy wirtualnie pokoje w Ustce, uzdrowisko Ustka i miasto Słupsk. Mamy wielką nadzieję, że ten krótki spacer  przedstawi noclegi w Ustce jako atrakcyjną formę spędzenia czasu wolnego i jeszcze bardziej zachęci do odwiedzenia tej urokliwej i pełnej interesujących a zarazem cudownych miejsc krainy. 

Biesiadne miejsce.
Biesiadne miejsce.
Wybierając noclegi Ustka wybierz pensjonat Villa Banita w Ustce.
Ekskluzywne leżaki dostępne są dla gości naszego pensjonatu. Noclegi Ustka.
Kochamy kwiaty.
Kochamy kwiaty.
Ogólnodostępny grill.
Ogólnodostępny grill.
Kwiaty to to co kochamy!
Banitowy eksponat tworzący klimat noclegów w Ustce..
Noclegi w Ustce oferuje Pensjonat Villa Banita.
Pokoje w Ustce w Villi Banita.
Dzieci musza mieć się gdzie bawić podczas wynajmowania noclegów w Ustce.
Plac zabaw dla dzieci. Noclegi Ustka w pensjonacie Villa Banita.
Nasza Żaba w otoczeniu stokrotek.
Nasza Żaba w otoczeniu stokrotek.
Na wczasach a jak w domu.
Ukwiecona posesja pensjonatu Villa Banita. Noclegi Ustka.
Domek zabawowy dla dzieci.
Dla osób z małymi dziećmi wynajmujących noclegi w pensjonacie Villa Banita w Ustce mamy przygotowany plac zabaw dla ich pociech.
Dywan ze stokrotek w pensjonacie Villa Banita w Ustce.
Stokrotki polubiły pokoje w pensjonacie Villa Banita w Ustce.
Piękno morza.
Piękno morza.
Widok z plaży zachodniej.
Widok z plaży zachodniej.